BAYAR TAŞIT YEDEKLERİ LTD.ŞTİ.

35 yılı aşkın sürede edinmiş olduğumuz tecrübeler ışığında yola devam ettiğimiz genç firmamız ile sektöre dinamizm katarak, heyecanımızı ve bilgi birikimimizi iş birliği yaptığımız müşterilerimize aktararak birlikte büyümeyi amaçlıyoruz.

Tedarikçilerimizi Çin'de otomotiv montaj fabrikalarına üretim yapan, uluslararası kalite belgelerine haiz fabrikalar içerisinden seçmekteyiz.

MAXTEL, FANTECH ve THRONE markalarımızın dışında yapmış olduğumuz satışa ilave olarak,


TS/ISO 16940:2009 belgesine sahip CADIC ateşleme bobinlerinin,

TS/ISO 16949:2002 ve SGS (CE) , Türkiye’de İLK ve TEK TÜV Kalite belgesine sahip ACHR marka elektrikli yakıt pompaları ve yakıt modüllerinin,

TS/ISO 16949:2002 kalite belgesine sahip YASID marka sinyal ünitelerinin Türkiye Mümessilliğini yapmaktayız.


Vizyonumuz

2013 yılında otomotiv yedek parça sektörünün beklentilerini gerçekleştirmek üzere kurulan firmamızın kalitesini belgelenmiş ürünleri uygun fiyatlara sektörün hizmetine sunmaktır.


Misyonumuz

35 yılı aşkın sürede edinmiş olduğumuz tecrübeler ışığında yola devam ettiğimiz genç firmamız ile sektöre dinamizm katarak, heyecanımızı ve bilgi birikimimizi işbirliği yaptığımız müşterilerimize aktararak birlikte büyümeyi amaçlıyoruz. Tedarikçilerimizi Çin'de otomotiv montaj fabrikalarına üretim yapan, uluslararası kalite belgelerine haiz fabrikalar içerisinden seçmekteyiz.


MAXTEL ve FANTECH, THRONE markalarımız dışında yapmış olduğumuz satışa ilave olarak, TS/ISO 16940:2009 belgesine sahip CADIC ( marka ateşleme bobinlerinin; TS/ISO 16949:2002 ve SGS (CE) belgesine sahip ACHR marka elektrikli yakıt pompaları ve yakıt modüllerinin; TS/ISO 16949:2002 kalite belgesine sahip YASID marka sinyal ünitelerinin Türkiye Mümessilliğini yapmaktayız.


Yakın gelecekte Türkiye mümessilliklerimize yeni markalar katarak yolumuza devam etmeyi amaçlamaktayız.

Bizi takip edin: